Varen er på fjernlager, leveringstiden er 6-8 hverdager. Mere info
Fri frakt - Hentes på Posten.
Se alle alternativer
Bring - Hentes på Posten
Gratis
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)
224,00
NOK
1.567,00
eksklusiv MVA 1.253,60
Totalt inkl. frakt
1.567,00
Denne funksjonen krever at man er logget inn. Opprett en bruker og liste systemet for å holde styr på fremtidige kjøp eller ønskelister. Opprett bruker Login
Philips STE3170 tekstildamper i 3000-serien er designet for enkel klespleie, og er utstyrt med et kraftig 2000 W varmesystem som sikrer rask drift med en oppvarmingstid på 1 minutt. Den store vanntanken på 2 liter kan fylles kontinuerlig, slik at du kan dampe plaggene dine uten avbrudd. Med en jevn dampmengde på 40 g/min fjerner dampbåten effektivt rynker og frisker opp tekstiler, noe som gjør den egnet for ulike materialer.
Med dampbåten følger viktig tilbehør som en beskyttende hanske, en stoffbørste for utjevning av vanskelige bretter og MyEssence Fragrance-hetter som etterlater tekstiler med en frisk duft. Den justerbare dobbeltstangen og StyleBoard gjør den enda mer allsidig, og gjør det enkelt å dampe plaggene i vertikal stilling. Easy Rinse-antiskalksystemet og den avtakbare vanntanken forenkler vedlikeholdet og sikrer varig ytelse i plaggpleien.
Hvorfor ser jeg at det samme produktet er tilgjengelig på forskjellige varenumre?
Produsenter lanserer ofte det samme produktet med forskjellige varenumre, vanligvis bare forskjellige versjoner av emballasjen. For eksempel kan emballasjen være rettet mot forskjellige land.
Vi gjør vårt beste for å forene produktene, men det kan skje at det samme produktet vises på forskjellige varenumre i systemet vårt.