Next Level Racing Wheel Stand Racer - Stativ - for spillkontrollere - matt svart
Varenr.: [5793381] | Producent: Next Level Racing | Model-nr.: NLR-S014 | EAN: 737787153253
Fjernlager
Varen er på fjernlager, leveringstiden er 6-8 hverdager. Mere info
Frakt 115,00 - Bring - Hentes på Posten.
Se alle alternativer
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)
199,00
Bring - Hentes på Posten
115,00
NOK
1.841,00
eksklusiv MVA 1.472,80
Totalt inkl. frakt
1.956,00
Denne funksjonen krever at man er logget inn. Opprett en bruker og liste systemet for å holde styr på fremtidige kjøp eller ønskelister. Opprett bruker Login
Opplev en enda bedre racingsimulering med Next Level Racing Wheel Stand Racer. Dette stativet er designet med tanke på ivrige gamere og gir støtte til spillkontrollene dine, noe som løfter racingopplevelsen. Den justerbare høyden sørger for at alle brukere kan finne sitt optimale komfortnivå, noe som gjør lange spilløkter mer fornøyelige. Wheel Stand Racer er et perfekt supplement til spilloppsettet ditt, enten du spiller på hobbybasis eller konkurrerer i racing, og gir stabilitet og bekvemmelighet i et elegant design.
Produktbeskrivelse
Next Level Racing Wheel Stand Racer stativ - for spillkontrollere - matt svart
Produkttype
Stativ
Dimensjoner (BxDxH)
48 cm x 60 cm
Justerbar høyde
50-75 cm
Justeringer
Høyde
Vekt
9 kg
Anbefalt bruk
Spillkontrollere
Farge
Matt svart
Generelt
Bredde
48 cm
Dybde
60 cm
Justerbar høyde
50-75 cm
Vekt
9 kg
Farge
Matt svart
AV-møbler
Type
Stativ
Anbefalt bruk
Spillkontrollere
Justeringer
Høyde
Størrelses- og vektdetaljer
Fraktdimensjoner (VxDxH) / Vekt
19 cm x 52 cm x 68 cm / 11 kg
Produktet har følgende varenummer i vårt system:
SKU:
NLR-S014
EAN:
0737787153253
EAN:
737787153253
Hvorfor oplever jeg at den umiddelbart samme vare findes på forskellige varenumre?
Producenterne udgiver ofte den samme vare med forskellige varenumre, typisk handler det udelukkende om forskellige versioner af emballagen. Eksempelvis kan emballagen være målrettet forskellige lande.
Vi forsøger bedst muligt at samle varerne, men det kan opleves at den samme vare figurerer på forskellige varenumre i vores system.