Varen er på fjernlager, leveringstiden er 6-8 hverdager. Mere info
Frakt 75,00 - Bring - Hentes på Posten.
Se alle alternativer
Bring - Hentes på Posten
75,00
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)
199,00
NOK
443,00
eksklusiv MVA 354,40
Totalt inkl. frakt
518,00
Denne funksjonen krever at man er logget inn. Opprett en bruker og liste systemet for å holde styr på fremtidige kjøp eller ønskelister. Opprett bruker Login
Philips AquaClean CA6903 Kalk- og vannfilter – 2-pakning
Aktiver filteret uanstrengt med Click&go-systemet. Den langvarige funksjonen er rask å installere. Bare plasser AquaClean-filteret i vanntanken på den superautomatiske Saeco-espressomaskinen din, aktiver det via brukergrensesnittet, og du er klar til å nyte opptil 5000 kopper ren kaffe uten avkalking*.
Maskinen din tetter seg ikke takket være det mikroporøse filteret. AquaClean bidrar til å bevare kaffesmaken lenger og forhindrer at maskinen tetter seg takket være innovative funksjoner som ionebytterteknologi, Philips' originale vannstrøm og det mikroporøse filteret.
Det mikroporøse filteret blokkerer alle urenheter. Det gjør en stor forskjell for kvaliteten på koppen din ved å frigjøre brygget fra alle små partikler. Det mikroporøse filteret forhindrer at urenheter forurenser vannet, slik at du kan garantere at hver kopp du brygger er frisk, ren og deilig.
Aktivering av AquaClean deaktiverer avkalkingsalarmen. Når AquaClean-filteret aktiveres, deaktiveres avkalkingsalarmen automatisk. Massevis av kaffe, uten anstrengelse, av fineste kvalitet. Først etter 8 filterskift aktiverer maskinen avkalkingsalarmen på nytt. Maskiner utstyrt med AquaClean har et klistremerke på vanntanken.
Klart vann, optimalt renset av den opprinnelige vannstrømmen. AquaClean sørger for at bare rent og filtrert vann renner inn i den helautomatiske kaffemaskinen, noe som reduserer behovet for avkalking. Med AquaClean kan du nyte opptil 5000* kopper uten avkalking ved å bytte filteret 8 ganger.
Fjerner kalk naturlig takket være ionebytterteknologi. Ionebytterteknologien fjerner kalk fra vannet før det renner gjennom kaffemaskinen, slik at det ikke dannes avleiringer. Hvis filteret har blitt byttet da maskinen ba om det, kan du nyte opptil 625 kopper med hvert filter.
Bruk kun Philips-forbruksvarer. Bruk kun Philips-forbruksvarer for å sikre maksimal levetid og sikkerhet for Philips- og Saeco-apparatene dine.
Hvorfor oplever jeg at den umiddelbart samme vare findes på forskellige varenumre?
Producenterne udgiver ofte den samme vare med forskellige varenumre, typisk handler det udelukkende om forskellige versioner af emballagen. Eksempelvis kan emballagen være målrettet forskellige lande.
Vi forsøger bedst muligt at samle varerne, men det kan opleves at den samme vare figurerer på forskellige varenumre i vores system.