Varen er på fjernlager, leveringstiden er 4-5 hverdager. Mere info
Frakt 75,00 - Bring - Hentes på Posten.
Se alle alternativer
Bring - Hentes på Posten
75,00
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)
199,00
NOK
598,00
eksklusiv MVA 478,40
Totalt inkl. frakt
673,00
Denne funksjonen krever at man er logget inn. Opprett en bruker og liste systemet for å holde styr på fremtidige kjøp eller ønskelister. Opprett bruker Login
Send på mail
Er du klar for et magisk år på Galtvort? Spill som en Galtvort-elev i Monopoly HARRY POTTER Edition-spillet. For å starte velger hver spiller en gyllen spillebrikke. Deretter velger spillerne et huskort for å bli sortert i et hus. I denne utgaven er Galtvort-steder eiendommer, og huspoeng erstatter Monopoly-penger. Flytt rundt på brettet, og bruk huspoeng til å utforske ikoniske steder i Galtvort-slottet og Galtvang. Jo mer en spiller utforsker, desto flere huspoeng kan vedkommende samle fra andre spillere Samle et fargesett for å legge til husemblem, og trekk Uglepostkort for nyheter som kan endre spillet. Spillet er slutt når alle steder har blitt utforsket, og spilleren med flest huspoeng vinner! Dette strategibrettspillet er et morsomt spill for hele familien, og det er en flott gave til barn fra 8 år, tenåringer og voksne som er fans av HARRY POTTER. Alle figurer og elementer er varemerker som tilhører Warner Bros. Entertainment Inc. WB SHIELD: Opphavsrett og varemerke WBEI. Publiseringsrettigheter tilhører JKR. Navnet og logoen Hasbro og Monopoly, det karakteristiske designet av spillebrettet, de fire hjørnefeltene, navnet og karakteren Mr. Monopoly samt de karakteristiske elementene på brettet og spillebrikkene er varemerker som tilhører Hasbro, Inc. for eiendomshandelsspillet og spilleutstyret.
Produktet har følgende varenummer i vårt system:
EAN:
5010996264374
SKU:
342-9422189
SKU:
F94221890
Hvorfor oplever jeg at den umiddelbart samme vare findes på forskellige varenumre?
Producenterne udgiver ofte den samme vare med forskellige varenumre, typisk handler det udelukkende om forskellige versioner af emballagen. Eksempelvis kan emballagen være målrettet forskellige lande.
Vi forsøger bedst muligt at samle varerne, men det kan opleves at den samme vare figurerer på forskellige varenumre i vores system.