Lageragent opprettet, vi sender en mail når varen er på lager igjen!
Denne funksjonen krever at man er logget inn. Opprett en bruker og liste systemet for å holde styr på fremtidige kjøp eller ønskelister. Opprett bruker Login
Lenovo Standard Next Business Day-tjenesten tilbyr en pålitelig og effektiv supportplan som er utformet for å minimere nedetid og øke produktiviteten. Med en utvidet serviceavtale som inkluderer både deler og arbeidskraft, sikrer denne tjenesten at nødvendige reparasjoner blir håndtert raskt og effektivt. Forpliktelsen til å yte assistanse på stedet betyr at teknikere kan løse maskinvareproblemer direkte hos deg, slik at du slipper å sende utstyret til reparasjon. Med en responstid på neste virkedag er denne tjenesten skreddersydd for bedrifter som trenger rask inngripen for å holde driften i gang. Uansett om det dreier seg om et mindre problem eller en større reparasjon, gir Lenovo Standard Next Business Day-tjenesten trygghet i ethvert bedriftsmiljø.
Produktbeskrivelse
Lenovo Standard Next Business Day - utvidet serviceavtale - 3 år - på stedet
Type
Utvidet serviceavtale
Service Inkludert
Deler og arbeid
Plassering
På stedet
Full kontraktsperiode
3 år
Svartid
Neste forretningsdag
Servicetilgjengelighet
9 timer pr. dag / 5 dager pr. uke
Generelt
Service Inkludert
Deler og arbeid
Plassering
På stedet
Full kontraktsperiode
3 år
Svartid
Neste forretningsdag
Servicetilgjengelighet
9 timer pr. dag / 5 dager pr. uke
Detaljer
Service og støtte
Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 3 år - på stedet - responstid: NBD - tilgjengelighet 9 timer pr. dag / Mandag-fredag
Produktet har følgende varenummer i vårt system:
SKU:
5WS7C00967
Hvorfor oplever jeg at den umiddelbart samme vare findes på forskellige varenumre?
Producenterne udgiver ofte den samme vare med forskellige varenumre, typisk handler det udelukkende om forskellige versioner af emballagen. Eksempelvis kan emballagen være målrettet forskellige lande.
Vi forsøger bedst muligt at samle varerne, men det kan opleves at den samme vare figurerer på forskellige varenumre i vores system.