Varen er på fjernlager, leveringstiden er 4-5 hverdager. Mere info
Frakt 75,00 - Bring - Hentes på Posten.
Se alle alternativer
Bring - Hentes på Posten
75,00
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)
199,00
NOK
270,00
eksklusiv MVA 216,00
Totalt inkl. frakt
345,00
Denne funksjonen krever at man er logget inn. Opprett en bruker og liste systemet for å holde styr på fremtidige kjøp eller ønskelister. Opprett bruker Login
Oppdag Screenor Smart lommebokveske fra ALLit Oy, en blanding av stil, funksjonalitet og bærekraft. Dette beskyttende dekselet er designet for miljøbevisste forbrukere, og er laget av veganvennlig øko-lær og slitesterk termoplastisk polyuretan (TPU), og tilbyr en løsning for å beskytte mobiltelefonen din. Det beskytter enheten mot fall, støt og slag, og har et design med tre kredittkortplasser og et kontantrom, alt sikret med en magnetisk lukking. Screenor Smart lommebokveske er sertifisert av PETA og i samsvar med REACH-standardene, og er valget for deg som krever beskyttelse og etisk ansvar.
Produktbeskrivelse
Screenor Smart - lommebok for mobiltelefon
Produkttype
Lommebok for mobiltelefon
Materiale
Økolær, termoplast-polyuretan (TPU)
Designet for
OnePlus Nord 4
Generelt
Materiale
Økolær, termoplast-polyuretan (TPU)
Bæreveske
Type
Beskyttende deksel
Anbefalt bruk
For mobiltelefon
Beskyttelse
Fallbestandig, støtbestandig, støtbestandig
Cover Type
Lommebok
Open Type
Side
Lukketype
Magnetisk lukking
Tilleggsrom
3 x kortspor, kontanter
Egenskaper
Veganvennlig
Tilpassede standarder
REACH, PETA
Informasjon om kompatibilitet
Designet for
OnePlus Nord 4
Produktet har følgende varenummer i vårt system:
SKU:
27876SN
EAN:
6438327278767
Hvorfor oplever jeg at den umiddelbart samme vare findes på forskellige varenumre?
Producenterne udgiver ofte den samme vare med forskellige varenumre, typisk handler det udelukkende om forskellige versioner af emballagen. Eksempelvis kan emballagen være målrettet forskellige lande.
Vi forsøger bedst muligt at samle varerne, men det kan opleves at den samme vare figurerer på forskellige varenumre i vores system.