Varen er på fjernlager, leveringstiden er 4-5 hverdager. Mere info
Frakt 75,00 - Bring - Hentes på Posten.
Se alle alternativer
Bring - Hentes på Posten
75,00
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)
199,00
NOK
584,00
eksklusiv MVA 467,20
Totalt inkl. frakt
659,00
Denne funksjonen krever at man er logget inn. Opprett en bruker og liste systemet for å holde styr på fremtidige kjøp eller ønskelister. Opprett bruker Login
Oppdag den perfekte kombinasjonen av komfort og slitestyrke med PGYTECH-skulderremmen, designet for fotografer som stiller høye krav til kvalitet og funksjonalitet. Denne skulderstroppen er utstyrt med en justerbar lengde som gir en tilpasset passform som sikrer komfort gjennom hele dagen. Den er laget av robuste materialer som polyester, EPDM og fiberforsterket nylon og tåler en maksimal vekt på 90 kg, noe som gjør den egnet for et bredt spekter av kameraoppsett. Stroppens polstrede design gir ekstra komfort, mens hurtigutløsermekanismen gjør det enkelt å få tilgang til kameraet. I tillegg sørger den medfølgende stropplåsen for at utstyret ditt sitter trygt, uansett hvor du fotograferer. Enten du fotograferer i studio eller ute i felten, er denne skulderstroppen et pålitelig valg for både profesjonelle og entusiaster.
Produktbeskrivelse
PGYTECH skulderrem
Tilbehørstype
Skulderrem
Dimensjoner (BxDxH)
4.5 cm
Lengde
1.52 m
Vekt
139 g
Farge
Nattsvart
Generelt
Tilbehørstype
Skulderrem
Bredde
4.5 cm
Lengde
1.52 m
Vekt
139 g
Fraktbredde
14 cm
Fraktdybde
8.8 cm
Frakthøyde
5 cm
Fraktvekt
195 g
Tilbehør
Beregnet til
Kamera
Funksjoner
Justerbar lengde
Maks. støttet vekt
90 kg
Stropp
Tilkoblingsmåte
Sløyfe
Hurtigutløsningsdesign
Ja
Polstret
Ja
Stropplås inkludert
Ja
Diverse
Materiale
Polyester, EPDM, fiberforsterket nylon
Farge
Nattsvart
Produktet har følgende varenummer i vårt system:
SKU:
P-CB-119
EAN:
6976100482029
Hvorfor oplever jeg at den umiddelbart samme vare findes på forskellige varenumre?
Producenterne udgiver ofte den samme vare med forskellige varenumre, typisk handler det udelukkende om forskellige versioner af emballagen. Eksempelvis kan emballagen være målrettet forskellige lande.
Vi forsøger bedst muligt at samle varerne, men det kan opleves at den samme vare figurerer på forskellige varenumre i vores system.